WhatsApp artık bilinmeyen numaralardan gelen aramaları sessize alabilir

Sıradaki içerik:

WhatsApp artık bilinmeyen numaralardan gelen aramaları sessize alabilir

e
sv

Samsung Electronics Kendi Kendine Onarım Programını Genişletiyor

121 okunma — 20 Haziran 2023 10:50
samsung

İngiltere’deki müşteriler Samsung Galaxy cihazlarında kendi kendine onarım yapabilir.

LONDRA , Birleşik Krallık – 19 Haziran 2023

– Samsung Electronics Co., Ltd. bugün Kendi Kendini Onarma programının Birleşik Krallık’ta kullanıma sunulduğunu duyurdu. Bu hamle, şirketin programı Kore’de yakın zamanda başlatmasına dayanıyor.

Artık, kendi cihaz onarımlarını yapmak isteyen daha da fazla Galaxy müşterisi, uygun şekilde onarıldıklarında cihazlarının kullanım ömrünü uzatmaya yardımcı olabilecek onarım takımları ve orijinal Samsung parçaları da dahil olmak üzere ihtiyaç duydukları araçlara erişebiliyor.

Program, Galaxy S20, S21 ve S22 serisi ürünlerin yanı sıra Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360

onarımlarını destekler .

Samsung Electronics Başkanı ve Mobil Deneyim İş Birimi Başkanı TM Roh, “Samsung, kullanıcıları Galaxy cihazlarının optimize edilmiş performansını mümkün olduğu kadar uzun süre deneyimlemeye teşvik etmek için cihazlarımızın yaşam döngüsünü uzatmak için çalışıyor” dedi. “Kendi Kendine Onarım programımıza erişimi dünya genelinde ölçeklendirirken ürünlerimizin onarılabilirliğini artırmaya kararlıyız.

Samsung, Kendi Kendine Onarım programını ilk olarak 2022’de Amerika Birleşik Devletleri’inde

başlattı. Programı Avrupalı ​​müşterilere götürmek için Samsung , Almanya merkezli Avrupa satış sonrası servis ve elektronik uzmanı ASWO gibi önde gelen parça distribütörleriyle açık bir şekilde iş birliği yapıyor ve yetkili Samsung distribütörü “Bugün Kendi Kendini Onaran Çözümler Sunuyoruz”

Bugünden itibaren, Avrupa’daki Samsung Galaxy S20, 21 ve S22 serisi kullanıcıları telefon ekranını, arka camı ve şarj bağlantı noktalarını değiştirebilir

Galaxy Book Pro serisi sahipleri, onarımı kendi ellerine almak için yedi orijinal parçaya erişebilecek. Buna kasa önü, kasa arkası, ekran, pil, dokunmatik yüzey, parmak izi okuyuculu güç tuşu ve lastik ayaklar dahildir. Müşteriler ayrıca, ihtiyaç duyduklarında kullanabilmeleri için tüm onarım araçlarını saklayabilecekler ve Galaxy cihazlarını herhangi bir zamanda tamir etmek için uygun, sorunsuz bir deneyim sunabilecekler.

Samsung, Kendi Kendine Onarım programını yakın gelecekte daha fazla cihaz, onarım aracı, kılavuz ve pazar içerecek şekilde genişletmeye kararlıdır. Bu çabalar, Galaxy müşterilerini teknolojilerini onarmak için daha fazla seçenekle güçlendirerek, onarım yeteneklerine erişimi genişletmeyi amaçlıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli