Xiaomi MIX Fold 3, Snapdragon 8 Gen 2 özelliğine sahip olacak

Sıradaki içerik:

Xiaomi MIX Fold 3, Snapdragon 8 Gen 2 özelliğine sahip olacak

e
sv

Apple, 32 inç ekrana sahip yeni bir iMac geliştiriyor

334 okunma — 10 Temmuz 2023 06:14
Apple

Tüm Mac’lerin Apple Silicon’a geçmesiyle Apple, iMac’in büyük ekranlı sürümleri gibi daha yeni ürünleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

Bloomberg’den Mark Gurman, bu iMac’lerin hala geliştirmenin erken aşamalarında olduğunu ve Apple’ın bunları en erken 2024’ün sonunda veya 2025’in başlarında piyasaya sürmesini beklediğini açıkladı.

Mark Gurman daha önce Apple’ın 30 inç’in üzerinde büyük bir iMac üzerinde çalıştığını söylemişti ve şimdi bu yeni iMac’in Apple’ın ileri teknoloji Pro Display XDR ekranıyla kabaca aynı ekrana sahip olacağını açıkça belirtiyor.

Apple, Aralık 2019’da yeni Pro Display XDR ekranı duyurdu. Ekran 6K çözünürlüğe sahiptir, Retina kalitesinde içerik sunar ve 4.999 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

Apple, Intel tabanlı 27 inç iMac ve iMac Pro’nun üretimini durdurdu, ancak Apple, Mac Studio ile kullanım için 27 inç Studio Display sunmasına rağmen, karşılık gelen bir Apple Silicon ürünü yok (yalnızca 24 inç iMac). diğer Mac bilgisayarlar.

M1 çipli mevcut 24 inç iMac, Nisan 2021’de piyasaya sürüldü ve Gurman, Apple’ın M3 çip ile bir çip değişikliğinden biraz daha fazlası gibi görünen bir yinelemeyi gelecek yılın başlarında başlatmasını bekliyor.

Bildiğimiz kadarıyla yeni nesil M3 yongaları, TSMC’nin mevcut 5nm yongalara kıyasla daha güçlü performans ve daha düşük güç tüketimi sağlayabilen 3nm sürecini temel alacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli