Apple’ın Vision Pro SDK’sı kullanıma sunuldu, yüz yüze geliştirici laboratuvarları önümüzdeki ay başlayacak

Sıradaki içerik:

Apple’ın Vision Pro SDK’sı kullanıma sunuldu, yüz yüze geliştirici laboratuvarları önümüzdeki ay başlayacak

e
sv

Bumble, arkadaş bulmak için ayrı bir BFF uygulamasını test ediyor

457 okunma — 22 Haziran 2023 07:06
bumble

Flört uygulaması Bumble , insanların arkadaş bulmasına izin vermek için belirli pazarlarda ayrı bir BFF uygulamasını test ettiğini söyledi . Şirket, bu uygulamayı bu yıl ABD’de yayınlamayı planladığını da sözlerine ekledi.

Bu haftanın başlarında Mashable , Bumble’ın belirli coğrafyalarda yeni bir uygulama denediğini bildirdi. Şirket, TechCrunch’a uygulamayı Birleşik Krallık’ta test ettiğini ve diğer Asya pazarlarını seçtiğini doğruladı. Ülkeleri belirtmese de TechCrunch, uygulamanın hem Android hem de iOS’ta Avustralya, Yeni Zelanda ve Filipinler’de kullanılabileceğini öğrendi.

“Bumble For Friends ile nezaket ve güvenliğe odaklanan bir toplulukta sohbet edebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve arkadaşlar edinebilirsiniz. Bumble’ın yeni uygulamasının App Store açıklamasında, bölgenizde yeniyseniz veya yalnızca çevrenizi genişletmek istiyorsanız, Bumble For Friends yeni arkadaşlar edinmenin ve topluluk bulmanın en kolay yoludur.

Bumble’ın ayrıca uygulama için yeni bir açılış sayfası vardır , ancak yukarıda belirtilen pazarlarda testin bir parçası olmadığınız sürece indirme düğmesi sizi muhtemelen ana uygulamaya götürecektir.

Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ancak aynı zamanda bir haftalık, üç aylık, altı aylık ve ömür boyu premium abonelikleri vardır. Bumble For Friends uygulaması ayrıca, daha iyi profil görünürlüğü için güçlendirmeler ve belirli bir kişi tarafından fark edilmek için süper kaydırmalar gibi uygulama içi satın alımlar içerir.

Bir Bumble sözcüsü TechCrunch’a BFF modunun ana uygulamaların aylık aktif kullanıcılarının %15’ini temsil ettiğini söyledi. Şirket, Bumble For Friends’in “bir flört uygulamasında bulunmadan arkadaş arayan” insanları hedeflediğini de sözlerine ekledi.Flört uygulaması, 2016 yılında uygulamada BFF modunu tanıttı . Geçen yıl şirket, BFF revizyonunun bir parçası olarak bir topluluk oluşturmak için bir “Hive” özelliğini test etmeye başladı . Ancak yeni uygulama böyle bir özelliği açıklamıyor.

Yeni uygulamanın piyasaya sürülmesiyle Bumble, canlı yayın uygulaması Yubo , LMK, Wink, Swipr ve Vibe’yi içeren arkadaş bulma pazarına giriyor .

Son zamanlarda Bumble, kullanıcıların en sevdikleri şovları ve sanatçıları profillerinde anında gösterebilmeleri için Spotify ile birlikte çalıştı .

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli