Spotify masaüstünde yeni bir görünüm

Sıradaki içerik:

Spotify masaüstünde yeni bir görünüm

e
sv

Google’ın Pixel Tablet’i iyi, ancak hoparlör yuvası her şeyi değiştiriyor

318 okunma — 22 Haziran 2023 06:00
googlein-pixel

Geçen yıl, Google ilk akıllı saatini salladı ve çoğunlukla ıskaladı . İlk tabletinde aynı hatayı yapmadı.

500 dolardan başlayan fiyatlarla yeni Pixel Tablet, Pixel Watch’ın bir yıl önce verdiğinden çok daha iyi bir ilk izlenim bırakıyor. Bu, yeterli özelliklere, hoş bir ekrana ve her şeyi meşru bir şekilde değiştiren kutuya dahil edilmiş bir hoparlör yuvasına sahip, güvenilir, ticari bir Android tablettir. Ben bir tabletçi bile değilim ve Pixel Tablet doğal olarak günlük rutinime uyuyor.

Elbette, piyasadaki en ucuz Android tablet değil ve başa çıkılması gereken birkaç rahatsız edici donanım kusuru var. Ancak ilk deneme için Google en azından bir konsept kanıtı sundu ve bu benim için yeterince iyi.

Pixel Tablet’in donanım tasarımında muhtemelen ilk fark edeceğiniz şey, bu konuda fark edilecek fazla bir şey olmamasıdır.

Google’ın buradaki felsefesi , sıradan bir film pervanesi gibi görünmesi açısından Pixel Watch ve önceki 

Pixel telefonlarına benzer . Üç renkte sunulur (Porselen, Fındık ve Gül), ancak hangi seçimi yaparsanız yapın, o…hemen hemen bir tablet gibi görünür. Keşke onun hakkında söyleyecek daha zekice ya da yazarca bir şeyim olsaydı, ama cidden, işi bitiriyor ve görünüş departmanında bununla ilgili.

Diğer öne çıkan donanım özellikleri, bir ses düğmesi ve üstte bir güç düğmesidir (yatay olarak bakıldığında), güç düğmesi aynı zamanda bir parmak izi sensörü görevi görür. Ayrıca, şarj etmek için kısaca değineceğimiz nedenlerden dolayı asla kullanmayabileceğiniz bir USB-C bağlantı noktası da vardır. 

En alakalı spesifikasyonların geri kalanı şu şekilde şekilleniyor:

2560×1600 çözünürlük ve 60Hz yenileme hızına sahip 10,95 inç ekran

12 saatlik video akışı için derecelendirilmiş pil

8GB RAM

128 GB veya 256 GB depolama

8MP arka ve ön kameralar

5G/LTE desteği yok, yalnızca WiFi

Açık olmak gerekirse, inanılmaz bir güçlü bir tablet değil. Ekran keskin, parlak ve canlıdır, ancak 60Hz yenileme hızı ne kadar sizi tatmin eder tartışılır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli