Vivo iQOO 11S Özellikleri belli oldu

Sıradaki içerik:

Vivo iQOO 11S Özellikleri belli oldu

e
sv

Spotify masaüstünde yeni bir görünüm

433 okunma — 22 Haziran 2023 05:50

Spotify kullanıcılarının çoğu telefonlarında müzik dinler, ancak hâlâ yeşil masaüstü simgesine giden bizler için yeni bir görünüm geliyor.

Akış hizmeti Salı günü bir blog gönderisinde duyurdu, Spotify Desktop uygulaması “şimdiye kadarki en büyük yenilemelerinden birini” alıyor (yeni bir sekmede açılır).Ana içerik alanı değişmeden kaldı, ancak Kitaplığınız ve Şu An Çalınan görünümleriniz yeniden tasarlandı; böylece kullanıcılar, göz atmak ve keşfetmek için merkezi merkeze gitme yollarını korurken küçük yükseltmeler görüyor.

Uygulama penceresinin sol tarafı, bir zamanlar yukarıdan aşağıya bağlantılı bir listeydi: “Ana Sayfa, Arama, Kitaplığınız, Çalma Listesi Oluşturun, Beğenilen Şarkılar, Bölümleriniz.” Bunun altında, oluşturduğunuz veya kaydettiğiniz oynatma listelerinin listesi vardı.

Spotify, “Kitaplığınız artık solda ve sağda sabitlendi,” dinlediğiniz mevcut şarkıyı veya podcast’i görüntüleyen “ve” tur tarihleri ​​​​ve ürünlerle ilgili bilgileri “gösteren bir Şu An Çalınan görünümü bulacaksınız” yazdı. . “Kütüphaneniz” düğmesine tıklayarak kitaplığınızın genişletilmiş veya kompakt bir görünümünü görebilirsiniz. Bu sırada, Kitaplığınızı ve Şu An Çalınan’ı istediğiniz gibi yeniden boyutlandırabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli