1. Yarı 2023’ün En iyi Katlanabilir Telefonları

Sıradaki içerik:

1. Yarı 2023’ün En iyi Katlanabilir Telefonları

e
sv

Xiaomi MIX Fold 3, Snapdragon 8 Gen 2 özelliğine sahip olacak

291 okunma — 10 Temmuz 2023 06:09
Xiaomi

Çinli tahminciden yakın zamanda yapılan bir sızıntı, merakla beklenen Xiaomi MIX Fold 3’ün teknik özellikleri hakkında heyecan verici ayrıntıları ortaya çıkardı . Ağustos ayında piyasaya sürülmesi beklenen bu katlanabilir akıllı telefon, teknoloji meraklılarını cezbedeceği kesin olan birkaç etkileyici özelliğe sahip.

Sızıntıya göre, Xiaomi MIX Fold 3, yalnızca gücünü artırmakla kalmayıp aynı zamanda daha hafif ve daha dayanıklı hale getiren yeni bir su damlası menteşeye sahip olacak. Ek olarak, cihazın daha fazla dayanıklılık sağlayan düşme korumasına sahip olduğu söyleniyor.

Sızdırılan teknik özellikler ayrıca, Xiaomi MIX Fold 3’ün 67W kablolu şarj ve 50W kablosuz şarj özelliği ile donatılmış olarak geleceğini ve hızlı ve rahat şarjı mümkün kılacağını gösteriyor. Önemli bir 4800mAh pil ile kullanıcılar, cihazın düzenli kullanımla tam bir gün dayanmasını bekleyebilirler.

Kaputun altında, Xiaomi MIX Fold 3’ün, kusursuz performans sağlayan etkileyici 3.36GHz Snapdragon 8 Gen 2 Advanced Edition işlemci tarafından desteklendiği söyleniyor. Sızıntı ayrıca, cihazın 16 GB RAM ve 1 TB’lık devasa bir depolama içeren bir konfigürasyonda kullanılabileceğini gösteriyor.

Lütfen sızan bu özelliklerin, Xiaomi tarafından resmi bir duyuru yapılana kadar doğrulanmamış olarak değerlendirilmesi gerektiğini unutmayın. Markanın Ağustos etkinliğinde Redmi Pad 2, Xiaomi Pad 6 Max ve Redmi K60 Ultra gibi diğer ürünlerin gelişini görmesi bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli