Windows 12 ile yeni başlangıç

Sıradaki içerik:

Windows 12 ile yeni başlangıç

e
sv

ChatGPT widget’ı ile tanışın

359 okunma — 17 Haziran 2023 15:45

iPhone’lara

iOS

14 ile birlikte ana ekrana widget ekleme özelliği geldi. Bu özellikten sonra uygulamalar kendi widgetlarını sunmaya başladı. Sonunda ChatGPT widget’ı da geldi. Bing, günümüz dünyasını kasıp kavuran ChatGPT için iki adet widget yayınladı.

İki yeni ChatGPT widget’ı geldi!

Bing, iOS ana ekranı için iki yeni widget desteği sundu. Bu iki widget da üzerine dokunduğunuz zaman sizi ChatGPT ile etkileşime geçebileceğiniz Bing Chat’e götürecek. Bing’in Android

versiyonunda bu iki widget da dahil 14 widget vardı. Şimdi bu özellikten iOS kullanıcıları da faydalanabilecek. Ana ekranınıza eklediğiniz iki widget sayesinde doğrudan ChatGPT ile konuşabileceksiniz.

Bu widgetlardan birini ana ekranınıza eklemek istiyorsanız öncelikle Bing’in App Store sürümünü indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra ise ekranın boş bir yerine uzunca basın. Ardından sol üstte beliren “artı” (+) butonuna dokunun. Aşağı kaydırıp Bing uygulaması bulun ve dokunun. Akabinde karşınıza iki adet widget seçeneği çıkacak.

Bu iki widget seçeneğinden istediğinizi seçtikten sonra “Widget’ı ekle” butonuna basın. Bu işlemlerden sonra widget ana ekranınıza eklenecektir. Sağ üstteki “Bitti” butonuna basarak ana ekranınıza dönebilirsiniz. Artık Bing Chat’e ana ekranınızdaki bu widget’tan tek tıkla ulaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli