Red Magic E-spor Mekanik Klavye

Sıradaki içerik:

Red Magic E-spor Mekanik Klavye

e
sv

AMOLED Ekranlı Crossbeats Apex Regal

348 okunma — 06 Temmuz 2023 13:18
Crossbeats

Crossbeats, akıllı saat yelpazesini genişletti. Yerel markanın en son teklifinin adı Crossbeats Apex Regal. Bir dizi özelliği bir araya getirir ve 4.000 Rs fiyat segmentinde sunulur. Cihaz, piyasadaki Noise, boAt, Amazfit ve daha fazlası gibi markaların sunduğu diğer akıllı saatlerle rekabet ediyor. Kutunun dışında neler sunduğunu öğrenmek için okumaya devam edin. 

Crossbeats Apex Regal özellikleri ve özellikleri

Crossbeats Apex Regal, sağ tarafında iki düğme bulunan dairesel bir kadrana sahiptir. IP67 dereceli suya dayanıklıdır. Akıllı saat, 1.000 nit tepe parlaklığı taşıyan 1.43 inç AMOLED ekrana sahiptir. Always-on görüntüleme modu ve özelleştirilebilir saat yüzleri vardır. 

Sağlık ve zindelik açısından Crossbeats Apex Regal, kalp atış hızı monitörü, SpO2 sensörü, uyku takipçisi ve kan basıncı monitörü ile donatılmıştır. Giyilebilir cihaz 100’den fazla aktiviteyi takip edebiliyor. 

Crossbeats Apex Regal, aramalarda net kalite için ClearCommTM teknolojisi ile yüksek kaliteli Bluetooth arama özelliğine sahiptir. Akıllı saat, bildirim ekranı, müzik kontrolü, hava durumu güncellemeleri ve daha fazlası gibi kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. 7 gün kullanım ve Bluetooth arama işlevi ile üç gün sunduğu iddia edilen 280mAh pil ünitesi ile destekleniyor. 

Crossbeats Apex Regal’in fiyatı 3.499 Rs’dir. Metal file ve silikon kayışlarla sunuluyor. İkisi de Siyah ve Altın renklerde geliyor. Akıllı saat, 15 Temmuz’dan itibaren markanın web sitesinden ve Amazon’dan satın alınabilecek. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli